Info Evenement
Leren is... iets nieuws proberen
Wat is het Innovatieateljé?
Het is een vierdelige Qtime waar je vernieuwende onderwijstoepassingen leert kennen. Tijdens de eerste bijeenkomst worden verschillende innovaties aan je gepresenteerd. Jij kiest voor één innovatie en verdiept je samen met collega’s. Je krijgt inspiratie, informatie en ontwikkeltijd waardoor je direct aan de slag kunt met materiaal voor jouw lessen. Je probeert je nieuwe materiaal uit in je lessen en wisselt ervaringen uit. Een unieke kans om je te verdiepen in nieuwe onderwijstoepassingen en ze direct toe te passen.
Innovaties
De eerste innovatie is: 21st century skills! Wil jij je onderwijs toekomstproof maken en leerlingen meer meegeven om succesvol te zijn in de maatschappij? Stefan Vink leert je wat de 21st century skills zijn en hoe je deze toe kunt passen in je lessen.
De tweede innovatie is niet helemaal nieuw. Vanwege daverend succes komt dit jaar escape the classroom terug. Wil jij leerlingen een brein brekende uitdaging bieden? Ervaar de escape room van Edwin Willemsen en Pauline Cobussen en ga daarna zelf aan de slag.
En tot slotte hebben we effectief toepassen van digitale didactiek. Ga van idee naar implementatie in jouw lessen. Jasper de Boer neemt je mee in de wereld van mogelijkheden en laat je ziet wat de do’s en dont’s zijn. Zodat jij maatwerk, differentiatie in je lessen krijgt waarbij de regie bij de leerling ligt.
Meld je snel aan!